Bizi Takip Edin

  • Facebooktan Takip Edin
  • Twitterdan Takip Edin
  • Google Plus Takip Edin
  • Linked-In Takip Edin

DANISMA HATTI

(212) 442 35 35

 
 

Zirve Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri olarak biz, E-Yabancı markası ile Türkiye'de Oturma ve Çalışma izinlerinin alınması, mevcut ikamet tezkere sürelerinin uzatılması konularında, yabancı personelin kendisine ve işverenlerine danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

 
 

MİSYONUMUZ

 

Yurt sınırları içerisinde Türkiye Cumhuriyeti hukuk kurallarına uyarak, hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde elde ettiği güveni,bağımsızlığı, mesleki beceriyi ve kaliteyi sürekli artırarak danışmalık sektöründe sürdürülebilir bir memnuniyet sağlamak.

 
 
 
 

VİZYONUMUZ

 

Yapılan danışmanlık çalışmalarında, Bağımsızlık, Tutarlılık, Objektiflik, Dürüstlük ve Gerçeklik unsurlarını kullanarak, Titiz, Özverili, Hızlı, Güvenilir ve Kaliteli hizmet sunar, gerçek ve tüzel kişilerin hak ve düşüncelerine saygılı yaklaşarak etik kurallar çerçevesinde verdiği hizmette en iyi katma değeri sağlar.

 
 
 
 

BAŞARI FAKTÖRLERİMİZ

 

Stratejisi, yetkin ekibi, yenilikçiliği ve uzun vadeli bakış açısı faaliyetlerinde kilit rol oynayan ve her türlü kurumsal eylemini şekillendiren faktörlerdir. Zirve Danışmanlık, hizmet sunduğu sektörlerde proje ve taahhüt alanlarında hayata geçen teknik ve yönetimsel yenilikleri izlemekte; hizmet sunum sürecine en doğru ve en hızlı şekilde uyarlamaktadır. Firmamız için gerçek başarı uzun vadede elde edilen, sürdürülebilir performanstır. Güven, kalıcılık ve geleceğe güçlenerek taşınan bir marka olmak şirketin temel kurumsal hedefidir.